Dlaczego centrum aktywności seniora Kielce Expert Fitness?

Lokalizacja

klub położony jest blisko centrum miasta, w przyjemnej okolicy i sąsiaduje z odkrytym basenem/lodowiskiem. Do dyspozycji klubowiczów jest duży i oświetlony parking.

Profesjonalna obsługa

wyspecjalizowana kadra poinformuje o wszystkim i odpowie na każde pytanie. Przychodząc do klubu nie zostawimy Cie bez pomocy. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę, jeśli jesteś pierwszy raz chętnie udzielimy Ci szczegółowych instrukcji.

Niepowtarzalna atmosfera

klub Expert fitness to nie tylko aktywność i promowanie zdrowego trybu życia. To także miejsce gdzie usiądziesz i się zrelaksujesz. Tutaj możesz skorzystać z dobrodziejstwa sauny razem ze znajomymi lub napić się kawy w towarzystwie klubowiczów.

Wykwalifikowana kadra

u nas poznasz trenerów i instruktorów, dla których fitness& wellness to nie tylko praca i pasja, ale także przyjemność spędzania czasu z naszymi gośćmi. Są to specjaliści, którzy regularnie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności dla Twojej satysfakcji!

Szeroka oferta przygotowana specjalnie z myślą o Tobie

u nas znajdziesz cały wachlarz możliwości a zajęcia na sali fitness, cardio, siłownia, sauna, solarium to tylko niektóre z nich.

Indywidualna konsultacja z instruktorem

każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego my proponujemy Ci na początek indywidualne spotkanie z naszym trenerem oraz fizjoterapeutą. Dzięki temu możliwa będzie analiza oraz dobór takiej oferty, która będzie najkorzystniejsza dla Twojego zdrowia.

Trening personalny

to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują silnej oraz indywidualnej motywacji. Obcowanie jeden na jeden pozwala na maksymalną koncentrację i daje wyjątkowe efekty!

Strefa BEAUTY

w naszej ofercie mamy również szeroki wybór pielęgnacyjnych i leczniczych masaży, a także upiększające zabiegi kosmetyczne dla każdego.

Promocje, eventy, imprezy

każda okazja (święta, akcje charytatywne itp.) to świetny moment na to żeby spotkać się wspólnie z klubowiczami i zorganizować lub przygotować dla nich coś wyjątkowego.

Swobodne dokonywanie płatności

możesz zapłacić u nas gotówką lub kartą tak jak Ci będzie wygodniej, możesz również dokonać doładowania swojego telefonu.


Zapraszamy

Zapraszamy serdecznie do Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej. 


WIĘCEJ