REHABILITACJA RUCHOWA DLA OSÓB PO 60 ROKU ŻYCIA W KLUBIE EXPERT FITNESS

Jest to jedyna taka oferta w Kielcach dla osób po 60-tce, która ma udowodnić wszystkim, że wiek nie jest dla nas żadnym ograniczeniem, wręcz przeciwnie. Najczęściej dopiero w momencie gdy przechodzimy na emeryturę mamy więcej czasu dla rodziny i przyjaciół. Dlaczego więc nie przeznaczyć go trochę dla siebie? Przecież tylko zdrowi i sprawni jesteśmy w stanie korzystać z życia i pomagać bliskim! Najlepsze wyniki daje regularna aktywność, dlatego świetnym rozwiązaniem jest roczne członkostwo pod nazwą Golden Age, które gwarantuje znaczną poprawę fizyczną i psychiczną u każdego klubowicza.


Z każdym z uczestników przeprowadzana jest rozmowa mająca na celu ustalenie stanu zdrowia oraz wstępna analiza polegająca na pomiarze ciśnienia i wydolności organizmu. Zajęcia prowadzą specjaliści fizjoterapii, co gwarantuje bezpieczną, leczniczą i przyjemną aktywność dopasowaną dla każdego. Stały monitoring kondycji organizmu pozwoli na idealny dobór ćwiczeń, a zespół Expert Fitness zadba o miłą atmosferę.


Fizjoterapeuci w Expert Fitness codziennie doradzają jak poradzić sobie z bólami kręgosłupa i stawów, jakie ćwiczenia wybrać gdy masz np. cukrzycę, nadciśnienie, osteoporozę oraz udzielają wielu cennych wskazówek.

Rehabilitacja w Expert Fitness to:


  • Stała i indywidualna opieka mgr fizjoterapii,
  • Stała kontrola specjalisty,
  • Badanie kondycji organizmu,
  • Lekkie i przyjemne zajęcia idealnie dopasowane do Twoich możliwości,
  • Wyjątkowa atmosfera,
  • I wiele innych korzyści...

Masz bóle pleców, stawów, szybko się męczysz? Chciałbyś(abyś) schudnąć, wzmocnić swój organizm i żyć pełnią życia?Pomożemy Ci odzyskać wigor, sprawność oraz pogodę ducha na każdy dzień…

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z mgr fizjoterapii! Przyjdź lub zadzwoń i porozmawiaj o swoim zdrowiu ze specjalistą!


Zapraszamy

Zapraszamy serdecznie do Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej. 


WIĘCEJ