Media o nas

Ruszaj po zdrowie: Sprawdź, jak schudli uczestnicy!

Siódemka śmiałków, którzy podjęli się ćwiczeń i zdrowego odżywiania przez cztery miesiące, z duma mogą powiedzieć, że cel został osiągnięty. Wyniki ich badań uległy poprawie, a oni sami czuja się wyśmienicie i deklarują, że po zakończeniu programu nie zrezygnują z regularnej aktywności.

Młodzież zdrowa i sportowa - jak to zrobić?

Młodzież gimnazjalna poznaje tajniki zdrowego stylu życia. Zajęcia odbywają się pod patronatem wojewody świętokrzyskiego. Na pierwszy ogień poszli gimnazjaliści z Daleszyce w po-wiecie kieleckim, którzy od fizjoterapeutki z klubu Expert Fitness Joanny Wąsik dowiedzieli się, jak dbać o dobrą kondycję. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Ruszaj po zdrowie”.

Zdrowie na talerzu

Wykład w klubie Expert Fitness przyciągnął sporą grupę osób zainteresowanych zdrowym trybem życia. Słuchacze od doktor Katarzyny Krekory-Wollny, lekarza chorób wewnętrznych i specjalisty leczenia otyłości dowiedzieli się między innymi, że dieta idealna co prawda nie istnieje, ale każde ograniczenie jest dobre dla organizmu.

Ruch dla sylwetki - kolejne spotkanie w Expert Fitness

Nie tylko jak zrzucić zbędne kilogramy, ale też jak dbać o kondycję, by nadwaga się nie pojawiła dowiedzieli się uczestnicy dnia otwartego w kieleckim klubie Expert Fitness. Oczywiście pojawili się też ambasadorzy akcji "Ruszaj po zdrowie”, którzy po trzech miesiącach treningów mogą służyć za przykład.

Ruch to lekarstwo

Fitness, to nie tylko moda, ale styl życia dla tych, którzy chcą być piękni i zdrowi - przekonuje specjalistka w ramach akcji "Echa Dnia" - "Zmień się na zdrowie".

Kieleckie kluby Expert Fitness wprowadzają karty członkowskie

Indywidualne pomiary, kontrola fizjoterapeuty, dietetyka i przede wszystkim instruktora, który zawsze podpowie, w jaki sposób ćwiczyć - na to mogą liczyć ci, którzy zdecydują się na członkostwo w klubie Expert Fitness. To pierwsza tego typu propozycja w Kielcach.

Ćwiczyć może każdy - seniorzy także!

Ćwiczenia w klubach fitness zarezerwowane są tylko dla młodych ludzi? Wręcz przeciwnie! Seniorzy szczególnie potrzebują ruchu. Expert Fitness wychodzi im naprzeciw organizując zajęcia przeznaczone dla osób po 60. roku życia.

WOŚP w Kielcach: Maraton fitness na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30 złotych wystarczyło wrzucić do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by wziąć udział w trzygodzinnym maratonie fitness. W sobotę na ćwiczenia zapraszał klub Expert Fitness w Kielcach. W niedzielę znów jest szansa poćwiczyć.

Czterdziestolatka w klubie fitness - jak sobie radzi?

Chcesz schudnąć, ale nie wiesz od czego zacząć? Podobny problem miała pani Ania, aż w końcu trafiła do klubu Expert Fitness. Opisała, co jej się przydarzyło. Oto część pierwsza.

Panie ćwiczą gratis!

Dzień Kobiet w salonach Expert Fitness zapowiada się z samymi niespodziankami. 8 marca, każda z pań będzie mogła ćwiczyć zupełnie za darmo, za to w miłej, świątecznej atmosferze.

Rehabilitacja dla seniorów w klubie Expert Fitness

Nadeszła wiosna, a to najlepszy moment, żeby zadbać o swoje zdrowie i urodę. Warto właśnie teraz pomyśleć o sobie, niezależnie w jakim jesteśmy wieku. W trosce o osoby po 60. roku życia klub Expert Fitness zaprasza na zajęcia dla seniorów. Dzięki nim nasze babcie i nasi dziadkowie poczują się młodziej, będą mieć więcej sił i wigoru na każdy dzień.

Ruch najtańszym lekarstwem. Medical Fitness w klubie Expert Fitness

Medical Fitness to aktywność ruchowa przeznaczona dla pacjentów w leczeniu kardiologicznym, kardiochirurgicznym, nadciśnienia, otyłości i nadwagi, cukrzycy, osteoporozy, bólów kręgosłupa czy depresji. Osoby, które już skorzystały z takiej oferty w klubie Expert Fitness bardzo ją sobie chwalą.

Ćwiczenia na odpowiednim poziomie w Expert Fitness

Nową zachęcającą ofertę wprowadził dla swoich członków klub Expert Fitness przy ulicy Szczecińskiej 1 w Kielcach. Wychodząc naprzeciw nowym klientom większość zajęć grupowych została podzielona na trzy poziomy tak, aby nie czuli się oni skrępowani słabszą kondycją podczas pierwszych godzin ćwiczeń.

Czterdziestolatka w klubie fitness - dzień drugi.

I oto dziś zaczyna się moja przygoda z Expert Fitness. Na pierwszy ogień idą zajęcia z Pilatesu. Nie jestem przekonana, co do ćwiczeń w grupie, jednak mój trener stwierdził, że są to przyjemne, relaksujące zajęcia wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe.

Wymyśl nazwę nowej prozdrowotnej akcji "Echa Dnia" i dołącz do niej

Regularne ćwiczenia, badania, wizyty u lekarzy specjalistów i kontrole postępów, a wszystko to pod czujnym okiem "Echa Dnia" - temu podda się dziesięć osób. Dziewięcioro z nich to znani w regionie przedsiębiorcy, politycy, artyści i byli sportowcy, a dziesiątą osobą pracującą nad swoją kondycją może być ktoś z naszych Czytelników.

Święta spędzaj aktywnie

Świąt wcale nie musimy spędzać za stołem - mówi instruktorka fitness Olga Chaińska i podpowiada, jak sprawić, by były one aktywne.

Ruszyli po zdrowie! Rozpoczęła się nasza akcja promująca zdrowy tryb życia

Pod hasłem "Zdrowe serce" odbyło się pierwsze, otwarte dla wszystkich spotkanie w klubie Expert Fitness przy ulicy Szczecińskiej w Kielcach. Każdy mógł bezpłatnie zbadać sobie poziom cukru, ciśnienie krwi i zrobić EKG. Chętnych nie brakowało!

Zmierz, jak powinieneś ćwiczyć

Zanim rozpoczniemy ćwiczenia w klubie fitness dobrze jest wiedzieć, na jak duże obciążenie początkowo możemy sobie pozwolić. Zmierzy to specjalny rowerek, który podczas badania wskaże ilość pobieranego przez nas tlenu na kilogram masy ciała oraz pobór siły w watach.

Są efekty akcji "Ruszaj po zdrowie"! Uczestnicy schudli. A w niedzielę drzwi otwarte w Expert Fitness

Wszyscy schudli, poprawili swoją wytrzymałość, ustabilizowali ciśnienie krwi i przede wszystkim czują się lepiej. A właśnie o to chodziło - z sukcesów swoich siedmiorga podopiecznych cieszy się Olga Chaińska, właścicielka klubów Expert Fitness w Kielcach.

Ruch po 60-ce to samo zdrowie. Specjalne programy w klubach Expert Fitness

Powszechnie mówi się, że ruch jest lekarstwem na wszystko. Ostatnio stała się zauważalna tendencja do zdrowego trybu życia. Coraz więcej osób uprawia jogging, wybiera rower zamiast samochodu, odrzuca stare nawyki żywieniowe. Zaczynamy żyć świadomie, stosując profilaktykę zamiast leczenia. Ten trend udziela się również osobom starszym, zmęczonym wiecznymi uskarżeniami się na swój stan zdrowia, a biorącymi sprawy w swoje ręce.

Ruch dla sylwetki - kolejne spotkanie w Expert Fitness

Nie tylko jak zrzucić zbędne kilogramy, ale też jak dbać o kondycję, by nadwaga się nie pojawiła dowiedzieli się uczestnicy dnia otwartego w kieleckim klubie Expert Fitness. Oczywiście pojawili się też ambasadorzy akcji "Ruszaj po zdrowie", którzy po trzech miesiącach treningów mogą służyć za przykład.

Zdrowie na talerzu

Wykład w klubie Expert Fitness przyciągnął sporą grupę osób zainteresowanych zdrowym trybem życia. Słuchacze od doktor Katarzyny Krekory-Wollny, lekarza chorób wewnętrznych i specjalisty leczenia otyłości dowiedzieli się między innymi, że dieta idealna co prawda nie istnieje, ale każde ograniczenie jest dobre dla organizmu.

"Zmień się na zdrowie" - odcinek 13. Jak ćwiczyć, by nie zrobić sobie krzywdy?

Pierwsze ćwiczenia odchudzającej się dwudziestki uczestników programu nie były łatwe. Teraz z każdym dniem jest coraz lepiej.

"Zmień się na zdrowie" - odcinek15. Chory na serce też może ćwiczyć. Przeczytaj, w jaki sposób

Uczestnicy programu "Zmień się na zdrowie" od ponad miesiąca uczęszczają do klubu Expert Fitness. Efekty już widać!

"Zmień się na zdrowie" - odcinek 44. Uczestnicy ćwiczą pod dużym ciśnienie. Dosłownie! Zobacz, jakie efekty daje urządzenie Vacu Slim

Bieżnia lub eliptyk, a dodatkowo podciśnienie wytwarzane w kapsule - tak raz w tygodniu ćwiczą pozostali w programie uczestnicy "Zmień się na zdrowie". Bez zmian pozostaje liczba ich wizyt w kieleckim klubie Expert Fitness. Są tam trzy razy w tygodniu.

Zgrabna sylwetka na wiosnę? Klub Expert Fitness zaprasza na bezpłatne spotkanie ze specjalistami od odchudzania

Wiosna to najlepszy czas na podejmowanie właściwych decyzji i realizowanie zamierzonych celów. Jeżeli chcemy poprawić swój wygląd, samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie, to ćwiczenia oraz odpowiednie odżywianie są na to doskonałym sposobem.

Pełen promocji Tydzień Zdrowia i Urody w klubie Expert Fitness

Lato zagościło na dobre wśród nas! Wszyscy cieszymy się z nadejścia najgorętszej pory roku! Zadbajmy w tym czasie zarówno o nasze ciało, jak i o duszę! W klubie Expert Fitness przy ulicy Szczecińskiej 1 w Kielcach organizowany jest od poniedziałku, 2 czerwca Tydzień Zdrowia i Urody.

Atrakcyjny wygląd w sto dni? To możliwe!

Otyłość jest problemem coraz większej liczby osób w naszym społeczeństwie. Bardziej przetworzone jedzenie, brak odpowiednio dobranej aktywności fizycznej, spędzanie wolnego czasu przed telewizorem,to tylko wierzchołek góry lodowej, który powoduje otyłość już u co piątego Polaka. Jak z nią walczyć? Pomoże kielecki klub fitness.

Całe lato dla sylwetki - promocja w klubie Expert Fitness

Początek wakacji to nie tylko uciecha dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. To doskonały czas, aby i dorośli mogli odetchnąć i zrobić coś dla siebie, dla swojego zdrowia i sylwetki. Pomoże w tym kielecki klub Expert Fitness, który przygotował wyjątkową ofertę.

Ćwicz w plenerze z klubem Expert Fitness i Decathlonem

W niedzielny poranek, 10 sierpnia plac przed muszlą koncertową w parku miejskim zamieni się w…salę do ćwiczeń. W wakacyjnym treningu może wziąć udział każdy, kto tylko ma ochotę, wystarczy wygodne ubranie i pozytywne nastawienie. Początek akcji "Możesz wszystko - jesteś fit" o godzinie 10.

Klub Expert Fitness i sklep Decathlon zapraszają na niedzielne ćwiczenia w plenerze

To już druga odsłona akcji "Możesz wszystko - jesteś fit", która ma zachęcić do aktywnego spędzania czasu, zwłaszcza podczas wakacji. Wszyscy, którzy w niedzielę, 17 sierpnia o godzinie 10 przyjdą do kieleckiego parku w pobliże muszli koncertowej, będą mogli wziąć udział w bezpłatnym treningu.

Dzień Zdrowia Seniora w klubie Expert Fitness

Wspólne ćwiczenia, a po nich zdrowy poczęstunek w gronie ćwiczących - tak będzie w najbliższy poniedziałek, 29 września w kieleckim klubie Expert Fitness. Mile widziani będą seniorzy po 60. roku życia.

Kielecki Klub Expert Fitness już w sobotę wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Salsa, magic bar, pilates, rowery - to wszystko czekało na uczestników kolejnego już maratonu fitness, jaki z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizował kielecki klub Expert Fitness. To już tradycja, że klub włącza się w pomoc podczas akcji.

Zmień się na zdrowie. Uczestnicy trafili pod skrzydła instruktorki fitness Olgi Chaińskiej

Niektórzy ze strachem, inni z ciekawością podchodzili do wizyty w kieleckim klubie Expert Fitness. Obawiali się, że już za pierwszym razem dostaną wycisk, tymczasem na razie czekała ich próba wydolnościowa.

Świętokrzyski Laur Piękna 2014. Zwycięskie salony fryzjerskie, kosmetyczne, spa i fitness w województwie

W niedzielę podczas uroczystej gali w hotelu Binkowski w Kielcach już po raz piąty nagrodzono najlepsze salony fryzjerskie, kosmetyczne spa i fitness w województwie świętokrzyskim.

"Zmień się na zdrowie" - Pijesz kawę? Przeczytaj, czy rzeczywiście jest taka niezdrowa

Co pić na co dzień, podczas treningów, w czasie odchudzania? O płynach "pozytywnych" i "negatywnych" mówi instruktorka fitness Olga Chaińska.

"Zmień się na zdrowie": Sześciopak na brzuchu w...półtora miesiąca

Wystający brzuch to problem dla wszystkich - zarówno mężczyzn, którzy mięsień piwny woleliby zamienić na efektowny "sześciopak", jak i dla pań, które latem chciałby wskoczyć w skąpe bikini. Uczestnicy piątej edycji programu "Zmień się na zdrowie" pilnie pracują więc nad wyszczupleniem talii.

"Zmień się na zdrowie": uczestnicy ćwiczą...pod ciśnieniem

Uczestnicy programu "Zmień się na zdrowie" ćwiczą głównie na sprzęcie cardio, który przygotowuje ich do dalszego większego wysiłku. Szczególnie upodobali sobie urządzenie Vacu Slim, czyli bieżnię z podciśnieniem. - Rewelacja! - twierdzą zgodnie. Powoli kształtują też mięśnie na siłowni.

"Zmień się na zdrowie": Po odchudzaniu może przyjść kryzys. Jak go przezwyciężyć?

Piąta edycja akcji "Zmień się na zdrowie" dobiega końca. Eksperci radzą uczestnikom, jak utrzymać sylwetkę i uniknąć do efektu jojo.

"Zmień się na zdrowie": Akcja dobiega końca. Zobacz, jak zmieniła się kondycja uczestników

Uczestnicy programu "Zmień się na zdrowie" zakończyli swoją przygodę w klubie fitness. Deklarują, że będą ją kontynuować na własną rękę.

W sobotę Dzień Pikantnych Potraw. Dowiedz się, jak go uczcić

W sobotę, 16 stycznia obchodzimy Dzień Pikantnych Potraw. Dowiedz się jak i gdzie celebrować to święto oraz poznaj zalety i wady ostrych dań.

Jedz mniej produktów zbożowych, a więcej warzyw. I co dzień się ruszaj!

Znana instruktorka fitness, propagatorka zdrowego stylu życia, Olga Chaińska radzi zapoznać się z nową piramidą żywienia.

Expert Fitness i Centrum Odchudzania w Kielcach - poprzeczkę stawiają coraz wyżej

Złoty Laur Piękna w kategorii najlepszy klub fitness to dla nich nagroda niezwykle zobowiązująca. Dbają o zdrowie i kondycję ludzi w każdym wieku. Klienci kochają ich za skuteczną pomoc w utracie kilogramów.

Konkurs Świętokrzyski Laur Piękna 2015 rozstrzygnięty! Oto najlepsze salony urody

Najlepsze kluby fitness w województwie. Nagrody odbierają od lewej: Elżbieta Lech i Emilia Jaros z Fitnes Club Sport Factory w Kielcach, Sebastian Drozdowski z Adrenaliny w Kielcach, Katarzyny Nawrot z K2 Studia Fitness i Olga Chaińska z Expert Fitness w Kielcach

Jak walczyć z nadwagą?

Bardzo ważna w walce z nadwagą jest wieloaspektowość, to znaczy stosowanie odpowiedniej diety i cyklu ćwiczeń – mówiła w programie „Na każdą pogodę” Olga Chaińska trenerka i dietetyk z Expert Fitness z Kielc.

Nasze dala dzięki nim pięnieją

Trwa siódma edycja plebiscytu Świętokrzyski Laur Piękna. Dziś prezentujemy rekomendowane w województwie ośrodki spa i kluby fitness. Głosowanie ruszyło. Dla kogo zaszczytne tytuly?

ICM

Jarek Wojciechowski poprowadzi pierwszą godzinę maratonu. Instruktor ICG ( międzynarodowa licencja A) . Sport to jego pasja i sposób na życie. Pozytywnie zakręcony na punkcie kolarstwa górskiego, które z powodzeniem uprawiał od ponad 20 lat. Od kilkunastu lat związany z Indoor Cycling i szkołą Tomahawka. Od 10 lat prowadzi zajęcia w klubach fitness, przekazując uczestnikom swoją wiedzę i doświadczenie

Najlepszy klub fitness w regionie

Zwycięska ekipa Expert Fitness w Kielcach. Najlepszy klub fitness w regionie pięknie reprezentowały właścicielka Olga Chaińska, instruktorka Ania Żurek i menadżerka Sylwia Cicha.

Być mamą - co to znaczy? Znane matki o macierzyństwie

Poświęcają im tyle czasu, ile mogą. Są strażniczkami moralności, przyjaciółkami, czasem usuwają się na bok, by dać możliwość wyboru. Przedstawiamy znane w regionie matki i ich spojrzenie na macierzyństwo.


Zapraszamy

Zapraszamy serdecznie do Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej. 


WIĘCEJ